Previous product
Back to products
Next product
View cart “10 inch PU Leather Universal Tablet PC Cover Printed Multiple Super Hero Patterns for Lenovo (COLORMIX)” has been added to your cart.
Compare
Add to wishlist
Worldwide shipping :
  • Description
  • Additional information
  • Reviews
Description
Main Features
● Smart and effective charging
● Easy to carry, convenient to use
● Suitable for all mobile phones, tablets, cameras, and other 5V digital products charging
● Input: AC 110 – 240V 50 / 60Hz  0.3A
● Output: DC 5.0V 2.5A
Package weight: 0.128 kg
Package Contents: 1 x Charger
1516864234428648.jpg
plug-socket-types-listed-by-country.jpg
Teclast U25 European Standard Charging Head for M20 / A10S / A10H / P80Pro / M89 / TBOOK10S Tablets
Why buy from us ?
  3.  Refund & exchange accepted, we bear the return shipping cost if it's due to our mistake
  4. All shipping are track-able, so you know when & where about your item delivery
Additional information
Weight0.128 kg
Dimensions9.5 × 5.0 × 3.5 cm
color
WHITE
Package Contents
1 x Charger
Package weight
0.128 kg
Reviews
There are no reviews yet.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
SKU: 17196 Category: Tablet & Accessories
Share
Related products
Compare
Close
1.42m HDMI Male to Mini HDMI Type C Male 1.4 Adapter Cable (BLACK)
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
Close
PU Leather Smart Ultra Thin Stand Cover PC Back Case for iPad Air
Select options
Quick view
HOCO Ultra-thin Protective PU Leather Intelligent Wake-up Tablet cover for iPad Pro
Select options
High Quality Transparent Rear Casing Sleeve Case for Samsung Tab T560 Sports Car Cartoon (COLORMIX)
Add to cart
Ultra Thin PU Leather Tablet Protective Cover Auto Sleep for ASUS Zenpad Z8 ( ZT581KL )
Lemon Green Leaves Cartoon Print Soft Case for Samsung Tab T560 (COLORFUL)
Fashion Print Soft Case for Samsung Tab T560 Cartoon Hippo and Bird (COLORFUL)
SSIMOO Shockproof Nylon Fabric Laptop Bag Tablet Pouch Sleeve for MacBook 11 / 12 inch